Stručni ispit iz fizike za učitelje osnovnih škola

OŠ Kamen-Šine je sjedište za polaganje stručnog  ispita iz fizike za učitelje osnovnih škola.

Ispitni rokovi i upute za prijavu

Ispitni rokovi za učitelje i stručne suradnike u osnovnim školama:

od 15. siječnja do 1. ožujka

od 15. travnja do 1. lipnja

od 1. listopada do 15. studenoga

Ispit se prijavljuje najkasnije 30 dana prije početka ispitnog roka (u slučaju ponovnog polaganja ispita ili dijela ispita potrebno je poslati prijavnicu zajedno s dokazom o plaćenim troškovima). Dokumentacija kojom se prijavljuje stručni ispit propisana je člankom 14. Pravilnika o polaganju stručnog ispita učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu.

Prijavi je potrebno priložiti i dokaz o plaćenim troškovima osim u slučajevima kad se troškovi polaganja stručnog ispita podmiruju iz sredstava Državnog proračuna.

Popis prijavljenih pristupnika za pojedini ispitni rok s naznakom datuma, vremena, mjesta i škole u kojoj će se održati stručni ispit objavljuje se na internetskoj stranici Agencije za odgoj i obrazovanje najkasnije 8 dana prije početka održavanja stručnog ispita.

Ako pristupnik ponavlja cijeli ispit uplaćuje 77,78 € .
Ako pristupnik ponavlja pisani i usmeni dio ispita uplaćuje 56,27 €.
Ako pristupnik ponavlja nastavni sat i usmeni dio ispita uplaćuje 63,44 €.
Ako pristupnik ponavlja usmeni dio ispita uplaćuje 41,94 €.

Podaci za uplatu kod ponavljanja ispita ili dijela ispita :

Naziv primatelja

OŠ Kamen-Šine