IZDAVANJE POTVRDA O REDOVITOM ŠKOLOVANJU

NOVI NAČIN IZDAVANJA POTVRDA O REDOVITOM ŠKOLOVANJU

Dragi učenici i roditelji/skrbnici,

potvrde o školovanju možete preuzeti elektroničkim putem preko sustava za izdavanje potvrda na poveznici https://ocjene.skole.hr koji podatke o učenicima preuzima iz e-Matice. U sustav se možete prijaviti svojim AAI identitetom (podatci kojima ulazite u e-Dnevnik). U sustav se mogu prijaviti i roditelji svojim pristupnim podatcima u sustavu e-Građani (preko Fine, bankovnih tokena) i ispisati digitalnu potvrdu o školovanju. Nakon prijave u sustav, u padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde. Na taj način izdane potvrde u potpunosti zamjenjuju potvrdu iz škole u svim pravnim poslovima, pa više nije nužno dolaziti po potvrdu u školsku referadu. Ovako izdane potvrde mogu se spremiti na računalo, slati elektroničkim putem ili ispisivati, ovisno o potrebama.

Informacije za roditelje

Brošura za roditelje: "Intervju s roditeljima - odgovori koje je dobro znati"

Zbog rastuće dostupnosti proizvoda koji sadrže nove psihoaktivne tvari te visokih rizika koji se povezuju s njihovom konzumacijom, svrha prodmetne brošure je informirati roditelje o toj pojavi.

Brosura za roditelje.pdf