preskoči na sadržaj
Popis djelatnika

Ravnatelj

                Bože Ujević

 

Podaci o stručnim suradnicima i administrativnom osoblju

Br.   IME I PREZIME POSAO KOJI OBAVLJA
1.   Dubravka Pavlović  Tajnica
2.   Anđelka Milinović Računovođa
3.   Sanja Radić Pedagog
4.   Ivana Filipović – Grčić Logoped
5.   Marija Lončar Knjižničar

 

Razredna nastava 

Br.   IME I PREZIME POSAO KOJI OBAVLJA
1.   Ljiljana Katinac Učiteljica  razredne  nastave
2.   Anđelka Terze Učiteljica  razredne  nastave
3.   Jasna Gudelj Učiteljica  razredne  nastave
4.   Tihomir Pribudić Učitelj  razredne  nastave
5.   Nataša Curnić Učiteljica  razredne  nastave
6.   Dijana Sršen Učiteljica  razredne  nastave
7.   Anđelka Tokić Učiteljica  razredne  nastave
8.   Mato Karadža  Učitelj  razredne  nastave
9.   Marija Marina Mikačić Učiteljica  razredne  nastave
10.   Silvana Radić Učiteljica  razredne  nastave
11.   Višnja Radović Učiteljica  razredne  nastave
12.   Darinka Prolić Učiteljica  razredne  nastave
13.   Ružica Milić Učiteljica  razredne  nastave
14.   Julijana Balić Učiteljica  razredne  nastave
15.   Ivana Lolić-Bilić Učiteljica  razredne  nastave
16.   Irena Baban Učiteljica  razredne  nastave

 

  Predmetna nastava:

Br.   IME I PREZIME PREDMET KOJI PREDAJE
1.   Nataša Kelava Hrvatski jezik
2.   Jadranka Miliša Stančin Hrvatski jezik
3.   Kristina Samardžić Hrvatski i engleski jezik
4.   Jelena Vrdoljak Hrvatski jezik
5.   Eleonora Marinković Likovna  kultura
6.   Jadranka Crnogorac Glazbena  kultura
7.   Marijana Čović Engleski jezik
8.   Ana Kalinić Engleski jezik
9.   Ana Ujević Bogdan Engleski jezik
10.   Filka Babić Matematika
11.   Tanja Katunarić-Tutman Matematika
12.   Branka Rajčić Matematika  i  informatika
13.   Marina Perica Informatika i fizika
14.   Srećko Tomaš Informatika
15.   Nela Beronja Tehnička  kultura 
16.   Marica Serdarević Povijest
.17.   Davor Đorđević Povijest
18.   Ivana Vrbatović Geografija
19.   Meri Juras Biologija i priroda
20.   Irena Kodžoman Biologija, kemija i priroda
21.   Lenko Marinković Tjelesna  i  zdravstvena  kultura
22.   Emira Vidan Tjelesna  i  zdravstvena  kultura
23.   Nives Muše Vjeronauk
24   Smiljenko Brnadić Vjeronauk
.25.   Ana Havliček Vjeronauk
26.   Branko Zebić Vjeronauk
27.   Suada Hadžić Islamski vjeronauk
28.   Anka Marić Njemački i francuski jezik
29.   Jelena Baturina  Njemački jezik

 

Podaci o tehničkom osoblju

Br.   IME I PREZIME POSAO KOJI OBAVLJA
1.   Petar Balić Domar-ložać
2.   Petar Odrljin Domar-ložać
3.   Željana Balić  Spremačica
4.   Snježana Lukić  Spremačica
5.   Dražena Bokšić   Spremačica
6.   Marina Madunić Spremačica
7.   Mara Ruščić Spremačica

 


ŠKOLSKI LIST


Korisni linkovi

Anketa
KOLIKO ČESTO DORUČKUJEŠ?








preskoči na navigaciju