A di si ti?!

Već devetnaest godina cilj akcije A di si ti ?! je senzibiliziranje javnosti za problematiku beskućništva, promocija solidarnosti i volonterstva te prikupljanje pomoći za  korisnice i korisnike programa Skrbi i brige za beskućnice/ke udruge MoSt. Kao i proteklih godina sav prihod prikupljen tijekom akcije namijenjen je za korisnike i  za uređenje i opremanje prostora Centra za beskućnice/ke.
Naša škola se i ove godine uključila u akciju. Prikupljaju se knjige, stripovi, slikovnice, ploče, cd-ovi, dvd-ovi, suveniri, umjetnine, nakit, ukrasi, predmeti koji su možda vama višak i koji vam neće nedostajati.

Vaše donacije možete dostaviti u školu, u kutiju u školskom atriju. Prikupljeni predmeti će biti izloženi na štandu naše škole.
Akcija A di si ti?! održat će se u subotu, 14.12.2019. na Trgu Gaje Bulata, ispred HNK-a s početkom u 10.00 sati.
Očekuje vas i zabavni program, prezentacije sportskih klubova, defile motorista, lutrija, Djed Božičnjak, nagradne igre za djecu i druga popratna događanja.

Meri Juras

objavio: Marina Perica   datum: 9. 12. 2019.