Županijsko natjecanje „Sigurno u prometu 2019.“

Na školskom prometnom poligonu, u petak 3.svibnja održana je županijska razina natjecanja „Sigurno u prometu 2019.“. Sudjelovalo je 18 škola naše županije, a OŠ Kamen-Šine predstavljali su Roko Radić 5.b, Mihael Babić 5.c, Iva Šarić 5.c i Lucija Vučić 5.a. Još jednom su učenici OŠ Kamen-Šine pokazali da  je u prometu najvažnija sigurnost. Izvrsno poznavanje prometnih pravila i propisa te spretnost u vožnji rezultiralo je odličnim uspjehom. Troje učenika naše škole, Mihael, Lucija i Iva, te učenik  Fran Dragun iz Kaštel Gomilice predstavljat će Splitsko-dalmatinsku županiju na državnoj razini. Hrvatski autoklub nagradio je prvoplasirane s biciklom, a drugoplasirani su dobili role. Prijavom na stranici www.sup.hak.hr u kartici Rezultati natjecanja možete pogledati rezultate natjecanja. Za prijavu su potrebni AAI@EduHr podaci (podaci za prijavu u e-dnevnik). Čestitamo učenicima i želimo im uspjeh na državnoj razini.

objavio: Marina Perica   datum: 9. 5. 2019.