Školsko natjecanje iz Informatike 2019.

U petak 25.siječnja 2019. g. u našoj školi održano je Školsko natjecanje iz Informatike.
Na natjecanju je sudjelovalo 14 učenika 5., 7. i 8. r. u kategorijama Digitalne kompetencije i Osnove informatike, pod vodstvom svojih mentora učitelja Informatike (učitelja mentora Marine Perice i učitelja Srećka Tomaša).
Najbolji uspjeh su ostvarili sljedeći učenici:
Frane Dobronić - 5.a - 18. mjesto na rang listi ŽP-a SD županije na Školskom natjecanju, od ukupno 65 natjecatelja u kategoriji Digitalne kompetencije.
Lucia Popović - 7.b - 18. mjesto na rang listi ŽP-a SD županije na Školskom natjecanju, od ukupno 55 natjecatelja u kategoriji Osnove informatike.
Antonio Tešić - 8.c - 19. mjesto na rang listi ŽP-a SD županije na Školskom natjecanju, od ukupno 69 natjecatelja u kategoriji Osnove informatike.
Čestitke svima na sudjelovanju i ostvarenim rezultatima.

objavio: Marina Perica   datum: 11. 2. 2019.