A di si ti?!

Udruga Most, koja na vrijednostima volonterskog rada, humanosti i solidarnosti, pruža konkretnu pomoć potrebitima i ove godine provodi akciju „A di si ti?“

Naša  škola se ove godine uključila u akciju . Prikupljaju se knjige, stripovi, slikovnice, ploče, cd-ovi, dvd-ovi, suveniri, umjetnine, nakit, ukrasi i predmeti koji su možda vama višak i koji vam neće nedostajati .smiley
Vaše donacije možete dostaviti u  školu u kutiju u školskom atriju.  Prikupljeni predmeti će biti izloženi na štandu naše škole.

Osamnaesta po redu akcija ove godine će se održati 15.prosinca. Na štandovima vas očekuje 48 različitih organizacija, institucija, udruga, škola, klubova, stranaka i poduzetnika koji će ponuditi svoje rukotvorine, usluge te nove i rabljene predmete.
Očekuje vas i zabavni program, prezentacije sportskih klubova, nagradne igre, defile motorista i druga popratna događanja.
Kao i svih proteklih godina sav prikupljeni novac namijenjen je isključivo za potrebe korisnica i korisnika centra za beskućnice/ke naše udruge, te za uređenje i opremanje samog centra.

objavio: Marija Lončar   datum: 26. 11. 2018.