Sufinanciranje troškova nabave udžbenika, radnih bilježnica i pripadajućih dopunskih nastavnih pomagala za školsku godinu 2018./2019.

Grad Split će učenicima osnovnih škola čiji je osnivač, u narednoj školskoj godini 2018./2019. sufinancirati nabavu udžbenika, radnih bilježnica i pripadajućih dopunskih nastavnih pomagala.

U priloženim dokumentima možete pronaći:

1. Obavijest o (su)financiranju troškova nabave udžbenika, radnih bilježnica i pripadajućih dopunskih nastavnih pomagala
  2. Zaključak Grada Splita o (su)financiranju troškova nabave udžbenika, radnih bilježnica i pripadajućih dopunskih nastavnih pomagala
  3. Hodogram aktivnosti
  4. Zahtjev za (su)financiranje nabave školskih udžbenika, radnih bilježnica i pripadajućih dopunskih nastavnih pomagala za učenicu/ka.

Priloženi dokumenti:
Obavijest_o_(su)financiranju.pdf (1.21 MB)
Zakljucak_Grada_Splita.pdf (1.43 MB)
Hodogram.pdf (881.99 KB)
Zahtjev_za_roditelje.pdf (1,012.59 KB)

objavio: Marina Perica   datum: 31. 7. 2018.