Dan njemačkog jezika // Tag der deutschen Sprache

31.ožujka 2017. u dvorani Nadbiskupijskog sjemeništa u Splitu održana je treća po redu priredba Dan njemačkog jezika (Tag der deutschen Sprache) u organizaciji voditeljica  ŽSV  za OŠ – Anke Marić,prof. i ŽSV-a za SŠ – Ajlin Andreis Sarun,prof.

Na priredbi su nastupili i učenici 4. 5. i  6. razreda naše škole te učenici OŠ Split 3, OŠ Trilj, OŠ Stjepana Ivičevića iz Makarske, OŠ Manuš, OŠ prof. Filipa Lukasa iz Kaštel Staroga, OŠ braće Radića-Bračević, OŠ Ivana Gorana Kovačića iz Ciste Velike, OŠ Stobreč,  II.Gimnazija te zbor Nadbiskupijske klasične gimnazije don Frane Bulić i lektorica francuskoga jezika Stéphanie König koja je otpjevala pjesmu na njemačkom jeziku, naravno.

Pogledajte video točke koju su izveli učenici naše škole i  fotografije sa priredbe.

Anka Marić

objavio: Marina Perica   datum: 4. 4. 2017.