OBAVIJEST RODITELJIMA - UDŽBENICI

Škola će organizirati razmjenu udžbenika za narednu školsku godinu i to prema sljedećem rasporedu:

Dana 01. srpnja u vremenu od 8-12 sati provest će se razmjena udžbenika za učenike primatelje prve kategorije dječjeg doplatka što roditelji dokazuju predočenjem Rješenja o priznavanju prava na doplatak za djecu za 2010. godinu (I. kategorija).

Dana 02. srpnja u vremenu od 8-12 sati provest će se razmjena udžbenika za učenike primatelje druge kategorije dječjeg doplatka što roditelji dokazuju predočenjem Rješenja o priznavanju prava na doplatak za djecu za 2010. godinu (II. kategorija).

Dana 05. srpnja u vremenu od 8-12 sati provest će se razmjena udžbenika za učenike primatelje treće kategorije dječjeg doplatka što dokazuju predočenjem Rješenjem o priznavanju prava na doplatak za djecu za 2010. godinu (III. Kategorija).

Dana  06. srpnja u vremenu od 8-12 sati provest će se razmjena preostalih udžbenika za sve učenike naše kao i ostalih škola na području grada Splita.

Nadalje, obavještavaju se  roditelji čije dijete je  primatelj dječjeg doplatka (bez obzira na kategoriju)  da će se s razmjenom udžbenika vršiti podjela novčanih bonova za kupnju preostalih potrebnih odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava odabranih od strane stručnih aktiva u osnovnim  i srednjim školama u Republici Hrvatskoj.

Učenici primatelji dječjeg doplatka koji polaze  I., II., III .i IV. razred ostvaruju pravo na novčani bon od strane Grada Splita  za pokriće dijela troškova nabavke odabranih udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava u iznosu od 200,00 kuna.

Učenici primatelji dječjeg doplatka koji polaze V., VI., VII., i VIII.  razred ostvaruju pravo na novčani bon od strane Grada Splita  za pokriće dijela troškova nabavke odabranih udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava u iznosu od 300,00 kuna.

Ravnatelj škole

objavio: Marija Lončar   datum: 17. 6. 2010.