Čuvajmo more!

Tijekom provedbe projekta Mother Earth, a u suradnji s OŠ Josip Pupačić iz Omiša i Hofim center fror gifted children iz Izraela došli smo do ideje da izradimo dvojezične postere kojima bi pozvali širu javnost da osvijesti problem zagađenja mora te da svaki pojedinac doprinese smanjenju količine otpada koja završi u moru. Gradska tvrtka Promet prepoznala je ovaj projekt te s njihovim oglašivačem je organizirano postavljanje postera u gradske autobuse.

Ovim putem zahvaljujemo svima koji su pomogli u realizaciji ovog dijela projekta prvenstveno s lijepim fotografijama, a to su Institut za oceanografiju i ribarstvo, Udruga Rostrum, Ronilački klub Podstrana i Srednja pomorska škola Split. Postere pogledajte na ovoj poveznici.

More pripada svima nama! Čuvajmo more!

objavio: Marina Perica   datum: 13. 5. 2023.