Učenici naše škole sudjelovali su na županijskom natjecanju Modelarska liga, koje su organizirali Zajednica tehničke kulture i Društvo pedagoga. Natjecanje se ove godine održalo 13. ožujka 2026. u Osnovnoj školi Kman-Kocunar.

Našu školu predstavljale su dvije ekipe kojima je ovo prvi susret s ovim natjecanjem: Vito Lalić i Stella Pavešković te Laura Grabić i Marta Bonković. Učenike su za natjecanje pripremale nastavnice Nela Beronja i Ivana Grabić.

Sudjelovanjem na ovom natjecanju naši su učenici pokazali kreativnost, tehničke vještine i timski duh, a stečeno iskustvo zasigurno će im koristiti u daljnjem radu i učenju.

Pročitajte još

Obavijest o popravnom ispitu

Obavijest o popravnom ispitu

Popravni ispit iz matematike održat će se prema sljedećem rasporedu: Pisani dio: 18. kolovoza u 9.00 sati Usmeni dio: 20. kolovoza u 9.00 sati Svi učenici koji pristupaju popravnom ispitu dužni su prije ispita popuniti prijavnicu za polaganje popravnog...

Europsko zlato stiglo je u našu školu

Europsko zlato stiglo je u našu školu

S velikim ponosom objavljujemo da su učenici tima Level Up Split osvojili zlatnu medalju u SuperTeam Challengeu u kategoriji OnStage na europskom RoboCup Junior natjecanju. Tim su činili učenice naše škole Emanuela Barun i Marta Bračić i bivši učenici Josip Matkov i...

Skip to content