Tag der deutschen Sprache

Ove školske godine održana je virtualna priredba odnosno izložba povodom obilježavanja, sad već tradicionalne manifestacije Dan njemačkoga jezika.

Zahvaljujući virtualnom okruženju pridružile su nam se ove godine OŠ Antuna Kanižlića i Ekonomska škola iz Požege, OŠ Josip Kozarac iz Josipovca Punitovačkog, OŠ Gradac iz Gradaca, Srednja poljoprivredna i tehnička škola iz Opuzena, OŠ kraljice Jelene iz Solina, OŠ Žrnovnica iz  Žrnovnice, OŠ Stobreč iz Stobreča, OŠ I.G.Kovačić iz Ciste Velike, OŠ braće Radića, Bračević iz Muća, OŠ Manuš, OŠ Split 3, OŠ Kamen-Šine i PŠ Sirobuja i II. Gimnazija iz Splita.

Hvala svim učenicima i njihovim mentorima na sudjelovanju na ovoj manifestaciji koju organizira ŽSV za OŠ i voditeljica: Anka Marić, te ŽSV za SŠ i voditeljica Ajlin Andreis Sarun.

Na sljedećoj poveznici ili klikom na sliku otvorit će se virtualna izložba učeničkih radova.

Uživajte ! Viel Spaß! J

Anka Marić

objavio: Marina Perica   datum: 2. 6. 2021.