Naš matematičar i ponos škole– Ivano Glibota

Vjerujemo da ga svi znate. Ivano je polaznik 8. a razreda, odličan je učenik, redovito izvršava sve svoje školske obveze, voli stjecati nova znanja, ali iznad svega mu je matematika. Njegova ljubav prema matematici i kontinuiran rad uz vodstvo i praćenje njegove mentorice i nastavnice Filke Babić, odvele su ga na županijska i državna natjecanja. U četiri godine Ivano je na županijskim natjecanjima bio na 1. ili 2. mjestu, pa ga je taj uspjeh dalje plasirao na državna natjecanja. Na Državnom natjecanju iz matematike Ivano je osvojio 1. i 3. nagradu, a ove je godine bio 13. od ukupno 22 učenika. Bila je ovo specifična godina pa je i samo natjecanje bilo organizirano na specifičan način, stoga smo i danas jako ponosni na tebe. Teško se tko može pohvaliti da je u samo četiri godine bio 3 puta na državnom natjecanju. Želimo ti još puno natjecanja, dobrih rezultata i ostvarenje snova. Od srca čestitamo tebi i mentorici Filki Babić.  Neka te prati radost i uspjeh u daljnjem školovanju.

objavio: Marina Perica   datum: 24. 5. 2021.