RECIKLIRANI BOŽIĆNI UKRASI

U iščekivanju Božića, uz malo dobre volje, kreativnosti i slobodnog  vremena, možemo sami izraditi ukrase za bor. Ove jednostavne i  zanimljive kreacije mogu postati i obiteljska tradicija, a naš će dom  izgledati jedinstveno i toplo, baš po našem ukusu. Sve što trebamo su  stari predmeti koje više ne koristimo ili smo ih mislili baciti. S  malo mašte možemo učiniti čudo.

Krenite i vi u izradu svojih božićnih ukrasa. Izradite nešto kreativno  i jedinstveno, a istovremeno smanjite nastanak otpada. O okolišu  trebamo brinuti u svako vrijeme, pa tako i sada u ovom izazovnom  vremenu s posebnim mjerama života i rada.

KIARA KVESIĆ, 6.B

Naše ukrase možete pogledati u Foto galeriji.

objavio: Marina Perica   datum: 5. 12. 2020.