Humanitarna akcija za Dječji dom Maestral

Ove se godine naša škola priključila humanitarnoj akciji prikupljanja  higijenskih potrepština za Dječji dom Maestral, ustanovu socijalne  skrbi u kojoj žive djeca bez roditelja ili bez roditeljske skrbi.

U akciji prikupljamo sljedeće: pelene, vlažne maramice,kreme, kupke,  šampone, gel za tuširanje, dezodorans, četkice i paste za zube, kozmetiku za njegu kože i dr.

Najmlađi štićenici imaju manje od godinu dana, a najstariji su na pragu punoljetnosti.

Dovoljno je da svaki učenik donese samo jednu od navedenih stvari, jer  naše "malo" djeci Maestrala znači puno. Navedene potrepštine možete  donijeti nastavnici Meri Juras i knjižničarki Mariji Lončar ili ih  ostaviti u uredu pedagoginje Andree Trutanić.

objavio: Marina Perica   datum: 13. 11. 2020.