REZULTAT GRADSKOG I ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ MATEMATIKE

Učenik Ivano Glibota (7.a) je na školskom - gradskom natjecanju iz matematike održanom 27. siječnja 2020. postigao najveći broj bodova te se kao prvi učenik škole plasirao na županijsko natjecanje. Županijsko natjecanje iz matematike održano je  4. ožujka 2020.  u OŠ Split 3.

Već tada smo znali da je Ivano Glibota osvojio prvo mjesto na županijskom natjecanju te se plasirao na Državno.

Objavu nismo stavili dok ne dobijemo službene rezultate državnog povjerenstva, odnosno njihovu reviziju, koja se zbog Covida 19 produžila i tek je nedavno stigao poredak.

Učenik je sa ukupno 43 boda od 50 bio na rang ljestvici državnog natjecanja 4.

Držano natjecanje  bilo je otkazano, ali je naknadno utvrđeno da će se na jesen održati.

Čestitamo našem učeniku i njegovoj mentorici Filki Babić na sudjelovanju i uspjehu, a  posebno  se radujemo njegovom odlasku na državno natjecanje.

objavio: Marina Perica   datum: 9. 6. 2020.