OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE

Poštovani roditelji i dragi učenici,

Sukladno Uputama za sprečavanje i suzbijanje epidemije Covid-19 vezano za rad predškolskih ustanova i razrednu nastavu od 1. do 4. razreda te posebne razredne odjele i rad s djecom s teškoćama koja imaju pomoćnika u nastavi i Preporuci za organizaciju rada u razrednoj nastavi i uputi za vrednovanje i ocjenjivanje u mješovitom modelu nastave od 20. svibnja 2020. godine, u ponedjeljak 25. svibnja 2020. godine započinje redovita nastava za sve učenike od 1. do 4. razreda. Škola je osigurala sve preduvjete za sigurno  i nesmetano odvijanje nastave. U Vaše WhatsApp grupe proslijeđen je raspored smjena i satnica početka nastave. Molimo Vas pročitajte Upute HZJZ-a  koje se odnose na sigurnost učenika te Vas molimo da iste poštujete.

Radujemo se povratku učenika u školske klupe!

Ravnatelj OŠ Kamen-Šine

Bože Ujević, prof.

Pod opširnije imate dokumente:

Nove_preporuke_za_organizaciju_razredne_nastave_od_25.5 i   Upute_vrtici_skole.

objavio: Marina Perica   datum: 21. 5. 2020.