UPUTE ZA RODITELJE OSMAŠA ZA IZDAVANJE POTVRDE ZA UPIS U SREDNJU ŠKOLU

S obzirom na epidemiološku situaciju i novu organizaciju tima za školsku medicinu ovim putem Vas obavještavamo da će Mišljenje nadležnog školskog liječnka o zdravstvenoj sposobnosti učenika za određeno zanimanje, tj. smjer u srednjoj školi, za školsku godinu 2020./2021. izdavati uz predhodnu najavu telefonom (dr. Juroš amb. Kman 569-259)

Radno vrijeme za najavu :ponedjeljak i utorak 18-19h, srijeda, četvrtak i petak 12-13.30.

ZA IZDAVANJE POTVRDE ZA UPIS U SREDNJU ŠKOLU OBVEZNO JE NAVESTI IME SREDNJE ŠKOLE U KOJU SE UČENIK UPISUJE I NAZIV SMJERA U KOJI SE UPISUJE.

*Prilikom dolaska molimo da se držite točnog vremena dogovorenog termina.

*Sukladno epidemiološkim mjerama i preporukama prije ulaska u ustanovu ili čekaonicu djeci i pratnji će se mjeriti tjelesna temperatura.

*Obvezna je dezinfekcija ruku prije ulaska u ordinaciju.

*Molimo de se dođe sa zaštitnom maskom.

Pozdrav dr. Juroš

objavio: Marina Perica   datum: 15. 5. 2020.