Obustava nastave u OŠ Kamen-Šine

Od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. godine, obustavlja se nastava u školi na razdoblje od dva tjedna.
Nastava će se organizirati na daljinu, uz pomoć informacijsko-komunikacijske tehnologije.
Sve upute će biti objavljene i na mrežnim stranicama škole.
Za učenike razredne nastave, koje roditelji nisu u mogućnosti ostaviti pod nadzorom kod kuće, bit će organiziran prihvat.
Učenici razredne nastave nastavu prate na programu HRT 3, u programu pod nazivom Škola na Trećem:
1. razred od 8-10 sati
2. razred od 10-12.30 sati
3. razred od 13-16 sati
4. razred od 16-19 sati
Prvi dan emitiranja nastave na daljinu preko HRT 3, pod nazivom Škola na Trećem, bit će u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. godine.
Za učenike predmetne nastave, svaki dan će biti definiran raspored i pripremljeni sadržaji za online nastavu, za osnovni paket predmeta od 4 do 5 sati na dan.
Raspored nastave po smjenama će odrediti MZO i objaviti na svojim mrežnim stranicama https://mzo.gov.hr/
Učenici predmetne nastave pratit će nastavu na  Sportskoj televiziji.

Sva natjecanja i smotre na svim razinama odgađaju se do daljnjega.

objavio: Marina Perica   datum: 13. 3. 2020.