PROMETNA UČILICA – DRŽAVNO NATJECANJE O POZNAVANJU PROMETNIH PROPISA I PRAVILA

Sutra, u utorak 1.10.2019. točno u podne počinje jedanaesto po redu državno natjecanje svih učenika osnovnih škola i svih osnovnih škola iz Republike Hrvatske u poznavanju prometnih propisa na Prometnoj učilici. Natjecanje se održava na web-platformi Prometne učilice. U natjecanju se boduje pregled poučnih sadržaja, uspješnost u rješavanju vježbi te postignuće na ispitima koje zadaje Ministarstvo unutarnjih poslova RH.

Za sudjelovanje u natjecanju učenici trebaju imati AAI@EduHR korisničke podatke koje su već dobili ili mogu dobiti u svojoj školi.

Natjecanje traje do 30. studenoga 2019. (do 12:00 sati), a najuspješniji učenici, razredno odjeljenje i njihov voditelj te 3 najsupješnije škole osvojit će vrijedne nagrade.

PROMETNA KULTURA = OPĆA KULTURA

objavio: Marina Perica   datum: 30. 9. 2019.