VEČER MATEMATIKE

Radi velikog interesa naših učenika koji žele sudjelovati u projektu „Večer matematike“ i ove ćemo je godine održati 5. prosinca 2017. god. u prostorijama naše škole s početkom u 18 sati.

Zlatna večer matematike u gradu Splitu je 4. prosinca 2017.god. i u njoj će sa svojom radionicom sudjelovati naši učenici 5. razreda.

7. prosinca 2017. god. na splitskom PMF - u održat će se „Večer matematike“ u organizaciji SMD-a i HMD-a.

Organizatori su se pobrinuli za raznolikost sadržaja ( predavanja, radionice i matematičke igre) stoga još jednom pozivamo zainteresirane učenike i njihove roditelje da nam se pridruže.

Filka Babić

objavio: Marina Perica   datum: 27. 11. 2017.