STUDENTI UČE O KOMPOSTIRANJU

Da smo odradili dobar posao pokazuju nam i posjeti studenata s različitih fakulteta.

Naime, dana 24.3.2017. po drugi put nas je posjetila grupa studenata s Kemijsko-tehnološkog, Filotofskog, Ekonomskog fakulteta i Centra za studije mora zajedno s profesorima i voditeljicom udruge "Sunce".

Cilj njihovog posjeta je bio da nauče nešto više o kompostiranju i održavanju kompostišta.

Učenice Natali Guć i Mia Milanović Litre studentima su ispričale kako smo ušli u projekt i napravili kompostište. Vrijedni muški dio Eko grupe je ubacivao biootpad, prevrtao kompost i time prezentirao način održavanja kompostišta.

Slijedila su pitanja koja su nam studenti postavljali, a mi im rado odgovarali ponosni na svoj rad, uloženi trud i postignuti rezultat.

S veseljem iščekujemo nove projekte kao i odlazak na zasluženi Zeleni izlet koji smo osvojili u kategoriji najboljeg kompostišta!

Eko grupa

Više fotografija možete pogledati ovdje.

objavio: Marina Perica   datum: 6. 4. 2017.