"Selfie" u knjižnici?

Hrvatsko knjižničarsko društvo povodom Dana hrvatskih knjižnica provodi natječaj “Najbolji selfie u knjižnici” i to pod geslom  “Što mi znači knjižnica”.

Jedan od uvjeta je da se označi/tagira knjižnica. Bilo koja knjižnica, ipak je to dan svih naših knjižnica.

Podijeliti se treba na kreiranom događaju na Facebook stranicama HKD-a  (https://www.facebook.com/events/548052448732122/permalink/551144398422927/. Uz hešteg #danhrvatskihknjiznica2016.

Definirano je povjerenstvo koje se sastoji od knjižničara koji će pregledati sve fotografije, odabrati tri najbolje te ih nagraditi s: 1. Knjigom (kakvi bi mi bili knjižničari da knjigu ne poklonimo),  2. besplatnim godišnjim članstvom u knjižnici (iz kojeg god grada pobjednik dolazio), 3. Tiskanim plakatom s pobjedničkom fotografijom i idejnim dizajnom Dana hrvatskih knjižnica.

Akcija traje od 1. do 25. listopada, a javno proglašenje pobjednika očekuje se 11. studenoga, na Dan hrvatskih knjižnica, u Zagrebu.

objavio: Marija Lončar   datum: 7. 10. 2016.