PORTAL „UPISI U SREDNJU 2016./2017.“

Započeo je s radom internet portal „Upisi u srednju 2016./2017.“. Portal  je u cijelosti posvećen tematici upisa u srednju školu i  namijenjen je osnovnoškolcima koji su pred upisom u srednju školu kao i njihovim roditeljima.

Cilj portala je na jednom mjestu objediniti sve relevantne informacije o postupku upisa u srednju školu za narednu školsku godinu i učiniti ih dostupnim svim školarcima i njihovim roditeljima kako bi im olakšali i pojasnili postupak upisa.

Osmašima i njihovim roditeljima na raspolaganju  je i  Facebook stranica „Školovanje u RH“ na adresi https://www.facebook.com/skolovanje.hr . Pridružite se i primajte sve vijesti vezane za upise direktno na Vaše računalo ili pametni telefon, ali i druge relevantne informacije o našem obrazovnom sustavu.

objavio: Marina Perica   datum: 1. 4. 2016.