Humanitarna akcija

Učenici OŠ “Kamen-Šine” su u radionicama u sklopu izvannastavnih aktivnosti modelarstva i redovite nastave iz vjeronauka na prodajnim izložbama kriz advent prikupili ukupno 770,50 € za svoje prijatelje iz školskih klupa koji su u potrebi. Trebamo spomenuti kako je i veliki broj naših bivših i sadašnjih učenika također sudjelovao i u župnim radionicama božićnih ukrasa i adventskih vijenaca u kojima su također prikupljali iznose za potrebite u našoj blizini. S ponosom i radosti u srcima možemo podijeliti sa kako su složne dječje ruke prikupile preko 1350 €. Ovom prilikom želimo se zahvaliti svima koji su nas u ovom projektu podržali, posebice g. Andriji Skoko i Zvonimiru Terzi koji nam uvijek spremno pomognu. HVALA svima koji su podržali naš rad. Vidimo se opet dogodine.

Sretan Božić.

Vaši mali kreativci

Poveznica na tekst objavljen u Slobodnoj Dalmaciji.

objavio: Marina Perica   datum: 23. 12. 2023.